Emocje w biznesie

Kiedy pracujesz z ludźmi, pamiętaj, że masz do czynienia nie z istotami z logiką, ale z istotami którymi kierują emocje
- Dale Carnege

+ Potrzeba firmy:

Twoja firma funkcjonuje na bardzo dobrych obrotach, doceniasz swoich ludzi i chcesz nagrodzić ich wyjątkowym Programem, który przełoży się nie tylko na ich wyniki w firmie ale, także jakimi będą ludźmi na co dzień.

Unikalna propozycja dla Ciebie to Program łączący rozpoznawanie typów osobowości w oparciu o najlepsze biznesowe narzędzie psychometryczne (psychologia i statystyka) używane przez zespoły HR w najlepszych firmach na świecie FACET5 dla Twoich pracowników oraz warsztaty pracy z emocjami w biznesie.

+ Zakres Programu:

Program Emocje w Biznesie jest tak zaprojektowany, by wzmacniał komunikację i współpracę zespołową w Twojej firmie. Pracujemy na 4 kluczowych obszarach:
– poznanie wzorców osobowości i wzajemnych relacji między nimi w oparciu o światowej klasy narzędzia psychometryczne FACET5
– warsztaty z roli emocji w biznesie oraz jak konflikt przekuć na element scalający firmę
– komunikacja managerska, narzędzia skutecznego managera i kształtowanie postaw dorosłych (z Analizy Transakcyjnej)
– budowanie zgranego zespołu z jednym wspólnym celem, w oparciu o motywację i szczery entuzjazm do działania wg wyznaczonej Strategii Wzrostu Biznesu dla Twojej firmy

 

Program szyty jest indywidualnie pod potrzeby i wyzwania Twojej firmy. Zwykle trwa od 4 do 5 tygodni (spotkanie co tydzień, w jeden wybrany dzień).

+ Rozwiązanie i rezultat:

Efekt to zgrane zespoły, potrafiące doskonale komunikować swoje potrzeby i jednocześnie widzieć efekt finalny – wynik firmy. Każda z osób otrzymuje swój indywidualny profil osobowości FACET5 oraz omawia go z trenerem ustalając indywidualne kierunki rozwoju w oparciu o talenty. Efekt końcowy, to znacznie zwiększona produktywność, efektywna komunikacja, większą motywacja i wydajnością pracowników. To krok milowy do zdrowia organizacji i wzrostu skali Twojej firmy.

+ Moja gwarancja:

Poznanie swoich talentów prowadzi do doskonałości. Firma dbając o potencjał ludzki i szlifując swoje zespoły zdobywa przewagę i przyciąga pracowników, wybiera z kim chce pracować i trafiają do niej najlepsi. Kiedy umiejętnie zadbasz o pracownika, docenisz i zrozumiesz jego emocje, on zadba o Twoją firmę i Twój wynik.

Umów się na audyt i poznaj możliwości zarządzania emocjami w Twoim biznesie