Negocjacje i kształtowanie cen

Dzięki Pana metodom, Zespół Pracowników zintegrował się, przeanalizował dogłębnie sztukę negocjacji, by móc osiągać mistrzowskie wyniki. Co istotne już podczas szkolenia odnotowaliśmy pierwsze sukcesy negocjacyjne, a nasz Team uwierzył w cenę. Andrzej Meliński, Prezes Zarządu Meliński Minuth

+ Potrzeba firmy:

Przygotowujesz się do negocjacji cenowych z kontrahentem lub ustalasz strategię kształtowania cen, aby uzyskać zakładaną marżę?

+ Zakres Konsultacji:

Konsultacje przygotowują do konkretnej rozmowy lub cyklu spotkań z kontrahentem lub do ustalenia strategii cen, wraz z przygotowaniem poszczególnych osób biorących udział w negocjacjach.

 

Konsultacje ustalane są indywidualnie pod potrzeby i wyzwania Twojej firmy. Zwykle trwają od 4 do 8 godzin.

+ Rozwiązanie i rezultat:

Przygotowanie do negocjacji pozwalają Twojej firmie przygotować się na możliwe scenariusze oraz wypracować rozwiązanie win – win, bo tylko takie rozwiązanie i podejście do biznesu długofalowo pozwala Twoje firmie rozwijać się i zdobywać zaufanie rynku.

+ Moja gwarancja:

Przygotuję Twój zespół do negocjacji od najlepszej strony, zarówno z punktu widzenia firmy, jak i talentów i predyspozycji osób, które udają się na negocjacje. Negocjowany kontrakt będzie spójny z Waszymi wartościami jako firmy i wartościami pracownika.

Umów się na rozmowę i zobacz co możesz zyskać dzięki udanym negocjacjom