Program Liderski

Jeżeli Twoje czyny inspirują innych, by marzyli więcej, uczyli się więcej, robili więcej i stawali się lepsi, jesteś liderem
- John Quincy Adams

+ Potrzeba firmy:

Firma, aby rozwijać się potrzebuje zdrowia i najlepszych liderów. Kiedy zagwarantujesz zdrowie w swojej organizacji, naprawdę najlepsi i wybitni pracownicy nigdy nie będą chcieli z nią się rozstać, a to buduje stabilność i przewagę konkurencyjną.

Szczególnie na rynku pracownika, gdzie czynnik finansowy nie decyduje już o lojalności pracownika. Jeżeli jesteś zainteresowany dynamicznym rozwojem firmy lub po prostu utrzymaniem dobrego wzrostu z ostatnich lat, zainwestuj w najlepszych liderów w organizacji, bo to oni stanowią najtrwalszy fundament wzrostu Twojego biznesu.

+ Zakres Programu:

Program Liderski jest tak zaprojektowany, by wzmacniał fundament ludzki Twojej firmy. Pracujemy na 6 kluczowych obszarach:
– komunikacja managerska, narzędzia skutecznego managera i kształtowanie postaw dorosłych (z Analizy Transakcyjnej) oraz liderskich
– budowanie jednego zgranego zespołu zarządzającego z jednym wspólnym celem
– poznanie wzorców osobowości i wzajemnych relacji między nimi oraz jak konflikt przekuć na element scalający firmę
– wprowadzenie standardów organizacji uczącej się
– indywidualne treningi dla kadry zarządzającej i liderów organizacji – rozwój talentów i harmonizowanie nieadekwatnych postaw dla zdrowego zespołu

 

Program szyty jest indywidualnie pod potrzeby i wyzwania Twojej firmy. Zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (spotkanie co tydzień, w jeden wybrany dzień).

+ Rozwiązanie i rezultat:

Lider wg John C. Maxwell to człowiek, który wyznacza kierunki, zna drogę, podąża nią i pokazuje ją innym. Program Liderski nastawiony jest na kreowanie liderów, wyznaczanie kierunków w firmie, tak by ludzie chcieli za nimi podążać. Program zawiera intensywne warsztaty wspierające osobowość lidera, pracę z indywidualnymi wartościami i wzorcami osobowości wg FACET5, bardzo szczegółowo opisujący talenty i obszary rozwoju lidera.
To ludzie, ich wiedza, zaangażowanie i wspólna komunikacja są kluczowym czynnikiem wzrostu biznesu – a lider to osoba, która zbuduje te wartości w Twoim biznesie.

+ Moja gwarancja:

Mocny lider decyduje o przyszłości firmy i biznesu. Twoi pracownicy otrzymają najlepsze narzędzia zarządzania, poznania siebie, efektywnej pracy w zespole oraz wypracują wartości, dzięki którym będą rozpoznawani jako liderzy.

Umów się na audyt i zobacz jak możesz wzmocnić swoich liderów