Zaawansowane Narzędzia HR – FACET5

Wszystko co jest wartościowe dla ludzkiego społeczeństwa zależy od szansy na rozwój zgodny z indywidualnymi talentami
- Albert Einstein

+ Potrzeba firmy:

Twoja firma dynamicznie się rozwija, a wraz z inwestycjami i rozwojem chcesz zwiększyć i zainwestować w zespoły ludzkie. Kiedy podejmujesz strategiczne decyzje, chcesz mieć 100% pewności, że powierzasz swoje idee odpowiednim managerom lub chcesz nagrodzić swój zespół, zmotywować i dać najlepsze światowe narzędzia HR służące ich rozwojowi.

+ Zakres Programu:

Program jest tak zaprojektowany, aby obok zaawansowanych narzędzi HR do budowania i wzmacniania zespołów, takich jak testy psychometryczne zaprojektowane dla biznesu Facet5, obszernej informacji zwrotnej na temat obszarów do rozwoju i unikalnych talentów, sesji coachingowych rozwijających osobność pracownika, dawał także duże poczucie satysfakcji zawodowej i motywacji do dalszego działania spójnego z własnymi wartościami.

 

Facet5 wspiera: Rekrutację wewnętrzną i zewnętrzną

Assessment i Development Centre

Rozwój Pracowników

Coaching

Planowanie ścieżek karier i planów następstw

(określanie wymogów stanowisk i badanie dopasowania)

Motywowanie poprzez docenianie różnic

Rozwój umiejętności przywódczych

Budowanie efektywnych zespołów

Rozwiązywanie konfliktów

Wprowadzanie zmian (zarządzanie zmianami)

Doradztwo związane z rozwojem karier

Leadership

Oceny 360

Badanie inteligencji biznesowej

 

Program szyty jest indywidualnie pod potrzeby i wyzwania Twojej firmy. Facet5 posiada certyfikaty ISO/IEC 27001, ISO 9001, oraz unikalną na rynku 5* ocenę The British Psychological Society i stosowany jest w ponad 100 krajach na Świecie.

+ Rozwiązanie i rezultat:

Przyciąganie wykwalifikowanych pracowników nie jest dziś jedynie obowiązkiem działów HR – jest największą troską liderów zarządzających. [cytat: 2017 Deloitte Global Human Capital Trends].

Program przy wykorzystaniu najnowocześniejszych narzędzi i systemów psychologii i psychometrii zaprojektowanych specjalnie dla biznesu optymalizuje i doskonali procesy zarządzania ludźmi, budowania zespołów i kreowania i wzmacniania talentów w Twojej firmie.

Efekt: wprowadzenie narzędzi Facet5 opartych na pozytywnej psychologii wzmacnia talenty pracowników, usprawnia komunikację i osiąganie celów, poprzez precyzyjne badania osobowości i zespołów.

Na każdym etapie Programu, wraz z zespołem Zarządzającym i HR ustalamy potrzeby organizacji i kierunek wzrostu oraz wzmacniamy wartości i misję Organizacji.

+ Moja gwarancja:

Motywacja, zaangażowanie i dopasowanie zawodowe Twojego zespołu wzrośnie, co przekłada się w 100% na wydajność, rozwój zespołów, co wzrost zwiększa wartość i wynik Twojego biznesu. Inwestycja w rozwój ludzi, to wg ponad 80% właścicieli i najwyższej kadry zarządzającej, najszybciej zwracająca się decyzja biznesowa, nie tylko w twardych wynikach finansowych, a także w poczuciu zdrowia organizacji i życiowej harmonii.

Umów się na audyt i zobacz jak zaawansowane narzędzia HR – FACET5 mogą wzmocnić Twój biznes teraz i w przyszłości