Zarządzanie Zespołami

Jeśli nie masz zdrowego zespołu i zdrowych emocji, nie ruszysz do przodu jako organizacja
- Jeff Henderson

+ Potrzeba firmy:

Firma, aby rozwijać się potrzebuje zdrowia i najlepszych liderów. Kiedy zagwarantujesz zdrowie w swojej organizacji, naprawdę najlepsi i wybitni pracownicy nigdy nie będą chcieli z nią się rozstać, a to buduje stabilność i przewagę konkurencyjną.

Szczególnie na rynku pracownika, gdzie czynnik finansowy nie decyduje już o lojalności pracownika. Jeżeli jesteś zainteresowany dynamicznym rozwojem firmy lub po prostu utrzymaniem dobrego wzrostu z ostatnich lat, zainwestuj w zdrowie organizacji, to jedna z najlepszych decyzji biznesowych jaką możesz podjąć – bo daje trwały fundament całej Twojej firmie.

 

Jak rozpoznać zdrowie organizacji? Co oznacza Zdrowie organizacji?

+ Zdrowie organizacji to:

– minimum polityki
– minimum dezorientacji
– wysokie morale
– wysoka produktywność
– niska rotacja

+ Zakres Programu – Zarządzanie Zespołami:

Zdrowie Organizacji – Program Wzrostu Wartości Biznesu jest tak zaprojektowany, by wzmacniał fundament Twojej firmy. Pracujemy na 6 kluczowych obszarach:
– komunikacja managerska, narzędzia skutecznego managera i kształtowanie postaw dorosłych (z Analizy Transakcyjnej)
– budowanie jednego zgranego zespołu zarządzającego z jednym wspólnym celem
– poznanie wzorców osobowości i wzajemnych relacji między nimi oraz jak konflikt przekuć na element scalający firmę
– budowanie motywacji, szczerego entuzjazmu do działania wg wyznaczonej Strategii Wzrostu Biznesu dla Twojej firmy
– wprowadzenie standardów organizacji uczącej się
– indywidualne treningi dla kadry zarządzającej – rozwój talentów i harmonizowanie nieadekwatnych postaw dla zdrowego zespołu

 

Program szyty jest indywidualnie pod potrzeby i wyzwania Twojej firmy. Zwykle trwa od 4 do 8 tygodni (spotkanie co tydzień, w jeden wybrany dzień).

+ Rozwiązanie i rezultat:

Firma znacznie zwiększa swoją produktywność, eliminuje procedury, zaszłości i politykę, która nie wspierała rozwoju firmy i zastępuje ją zwiększoną efektywnością komunikacji, większą motywacją i wydajnością pracowników. Jak to działa? Dostęp do technologii i finansowania na rynku mocno się wyrównał. To ludzie, ich wiedza, zaangażowanie i wspólna komunikacja są kluczowym czynnikiem wzrostu biznesu.

+ Moja gwarancja:

Ponad 96% firm uważa, że to jedna z najlepszych decyzji biznesowych i inwestycji w zespół ludzki. Zdrowie organizacji oznacza skrócenie procesów decyzyjnych, trafniejsze decyzje biznesowe i skupienie się na realnych aspektach funkcjonowania firmy, przy zwiększonym zaufaniu i samodzielności managerów. To zwielokrotnienie Twoich szans biznesowych.

 

Zdrowie organizacji to fundament sukcesu firmy w dłuższej perspektywie czasu, to zdrowie organizacji wymieniane jest jako decydujące w sukcesach firm z listy Fortune500.

Umów się na audyt zdrowia organizacji i zobacz jak możesz zwiększyć efektywność Twojego biznesu