Laurki

biznes opiera się w 100% na szczerości i zaufaniu

Przez kilkanaście lat zarządzania firmą, wiele rzeczy miało wpływ na nasz sukces.

Gdybym miała wymienić 10 tych najważniejszych,

to współpraca z Piotrem byłaby jedną z nich.

 

 

ANNA ROSZCZAK

ASGARD

Prezes

„Nadaj pasji kierunek a dotrzesz wszędzie tam, dokąd zmierzasz” – to słowa Piotra, które mówią o Nim i jego pracy całą prawdę.

Niesamowitą zdolnością Piotra jest szybkie i łatwe poznawanie firmy, wpisanie się w jej realia i dalej pokazywanie (tym z którymi pracuje), że droga do założonego celu nie jest i nie musi być taka sama.

Piotr posiada tą umiejętność, która wyciąga z człowieka nieodkryte umiejętności i wskazuje jak budować na ich fundamentach odpowiednie kompetencje.

To właśnie cyklem swoich spotkań/szkoleń/warsztatów Piotr nauczył/pokazał naszej kadrze Managerów kierunki w prowadzeniu Zespołów, organizacji czasu pracy, poznawania samego siebie i sposobów na walkę ze swoimi słabościami. Pokazał jak budować przyszłość w roli Managera wykorzystując i wzmacniając własny potencjał.

Gorąco polecam współpracę!

 

MICHAŁ ŚLIWIŃSKI

ACO

V-CEO

Bardzo dobre szkolenie, które Piotr przeprowadził z całym zespołem Działu Sprzedaży spowodowało, że zespół przeszedł na wyższy poziom i bardziej świadomie realizuje swoje zadania.

 

Mimo tego, że szkolenie z powodu ograniczeń wynikających z pandemii w całości przeprowadzone było online Piotr nawiązał bardzo dobry kontakt z zespołem jak również bardzo umiejętnie zaangażował wszystkich uczestników do aktywnego udziału w szkoleniu.

 

Mam nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli jeszcze okazję popracować nad nowymi projektami.

 

ADRIAN OCHOJSKI

TBM

Dyrektor Sprzedaży

Miałam niezwykłą okazję uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez Piotra, dzięki którym rozwinęłam nie tylko siebie ale osoby z mojego otoczenia. Podczas warsztatów nie tylko rozwinęłam skrzydła ale dostałam wiatru na którym szybuję do tej pory. Piotr wskazał mi drogę którą mam iść wraz z drogowskazami jakie mam stosować i wiem, że dzięki nie zabłądzę w kolejnych etapach. Dzięki niemu, sprawy które wydawały się na pierwszy rzut oka nie do rozwiązania, zostały rozwiązane a nawet przekute w zalety, dla których warto walczyć. Stałam się prawdziwym liderem, który zarządza zespołami z pasją i uczy ich samodzielności.

Piotr: cudotwórca, profesjonalista, pasjonata, lider.

 

 

ANETA PIETRZAK

VOTUM ENERGY S.A.

Dyrektor Departamentu Technicznego

jeszcze piszę…

 

BARTOSZ ŚLIWOCKI

ŚLIWOCKI HOME

Właściciel

Bardzo cieszę się z tego jak zmieniło się moje postrzeganie pracy i siebie w firmie po trudnym początku roku. Nie zmieniło się nic co można zobaczyć gołym okiem, a w głowie rewolucja 🙂

Wróciło poczucie wartości, optymizm, znów mogę góry przenosić 🙂 Radość z pokonania niewidzialnej bariery jest niesamowita.

Miałam nawet okazję na targach spotkać mojego „Goliata” o którym wspominałam na szkoleniach.

Podaliśmy sobie rękę jak równy z równym, a ja wyszłam zbudowana ze spotkania. Dziękuję!

 

MAGDALENA MIKOŁAJCZYK

ASGARD

Handlowiec

Dzięki za Twoją robotę.

Naprawdę to niewyobrażalne jak udało się to wszystko ruszyć.

Jestem Ci mega wdzięczny!

 

 

ŁUKASZ GRAJCAR

IMEX LOGISTICS

Prezes

 

jeszcze piszę…

 

REMIK ŚWIĄTEK

MB MOTORS MERCEDES-BENZ

Dyrektor Zarządzający

jeszcze piszę…

 

PROF. DR HAB. WIESŁAW HĘDZELEK

CANDEO DENTAL CLINIC

Właściciel

Program szkoleniowy praktyczny/oparty na działaniach, ale mimo wszystko był też motywacyjny w 110%. Motywacja zaszczepiona normalnymi i realnymi słowami, które można wcielić w życie zawodowe.

Piotr przekazał dobrze wkomponowane wskazówki, dobrane precyzyjnie do każdego z outletów. Przykłady z życia wzięte również miały przełożenie na nasze działy z osobna, ale i patrzyliśmy na całą Firmę, jako organizm zarazem.

Co wg mnie bardzo istotne – Piotr przedstawił złożoność naszej Firmy (co dla większości z nas jest, a w sumie to już BYŁO 😊 trudnym, ciężkim tematem), jako „wyjątkowość” tej organizacji/miejsca.

Przebieg szkolenia: idealne zestawienie merytorycznej teorii z idącą za tym (od razu) praktyką, co pozwala poznaną wiedzę, narzędzia, wskazówki przełożyć od razu na konkretne działanie, co finalnie buduje nawyk, o który Nam tutaj właśnie chodzi. Cold/warm call staje się nie tylko nawykiem, ale nawet przyjemną (jedną z najistotniejszych) częścią naszej pracy.

 

PAWEŁ MAŚLANKOWSKI

CITY PARK HOTEL & RESIDENCE

Kierownik Działu Sprzedaży

Wyjątkowe szkolenie w formie warsztatów prowadzone przez profesjonalistę Piotra w rewelacyjnej atmosferze.

Po szkoleniu podejmuję konkretne działania:

  1. Skupienie uwagi na działaniach online
  2. Wzrost sprzedaży detalicznej o 40 % w porównaniu do roku 2019.
  3. Stworzenie listy zadań ,,to do’’ możliwych do delegowania i usprawniających życie salonu dla zespołu.
  4. Ponowne spisanie standardów obsługi klienta dla całego zespołu.

 

PAULINA SZYMAŃSKA

MANI LA 88

Manager SPA

Piotr jest nieszablonowy. Nie boi się poruszać niewygodnych tematów. Pozytywne zaskoczenie względem moich poprzednich doświadczeń.

Szkolenie uporządkowało moją wiedzę. Przekonało mnie, że to co robię robiłem dobrze, ale mogę jeszcze lepiej, posługując się narzędziami, w które mnie wyposażyło.

Piotr zawsze próbował wzmocnić to co zrobiłem dobrze, nie wypominając błędów i nie skupiając się na nich. Dobrze przepracowany czas. Chętnie dowiedziałbym się więcej o jego doświadczeniach.

 

JONATAN MRÓŹ

WHISKEY BAR 88

Manager

Cykl szkoleń menadżerskich był dla mnie bardzo ważny. Cieszę się, że wkraczając na ścieżkę liderską, otrzymałam mapę, która od samego początku pracy w nowej roli prowadziła mnie jasną ścieżką do budowy efektywnego teamu. Standardy menadżerskie, to dekalog działań, którego przestrzegam sumiennie, ponieważ widzę jak dużą korzyść przynoszą: dobre relacje zespołem, wysoka motywacja, zwiększona produktywność działu. Mój zespół dziś to ludzie, którzy się wzajemnie wspierają i szanują. Dążymy do tych samych celów i nie boimy się spierać ze sobą. Wiemy, że nasze osobowości się różnią, z czego to wynika i jak się ze sobą komunikować.  Dodatkowo dzięki konsultacjom w ramach szkolenia, pomogłeś mi uzdrowić procesy wewnątrz działu. Osobiście czuje się dziś znacznie pewniej jako menadżer.

 

MAGDALENA STRÓZIK

RED SNAKE

Szef Marketingu

Spotkania z Piotrem to dla mnie olbrzymia wartość dodana do mojego postrzegania biznesu, moich planów na 2020r. i filozofii działania w marce premium, którą tworzymy i dynamicznie rozwijamy.

Nasze rozmowy podniosły moją świadomość biznesową z zakresu efektywnego zarządzania i motywowania ludźmi w coraz większym i sporym już biznesie jakim jest marka moteli BALTIN HOTEL & SPA.

Najważniejsze co wynoszę po cyklu spotkań mentoringu biznesowego z zarządzania strategicznego to jak układać zespoły, bo mój biznes jest zbudowany na ludziach i dla ludzi, a nasi klienci oczekują najwyższej jakości.

Inwestycja i wykształcenie managerów i liderów, którzy będą potrafili rozwijać swoje zespoły i sprawiać, żeby ludziom się chciało bardziej, rozwijać ich zaangażowanie, odpowiedzialność i poczucie jedności zespołu, daje unikalne wrażenia zaopiekowania klientom i sprawia, że hotel żyje, jest marką PREMIUM, a klienci do niego chętnie wracają i polecają.

 

MARCIN KIKUT

BALTIN HOTEL

Właściciel

 

Dzięki Piotrowi w naszej firmie nauczyliśmy się rozmawiać między sobą, mocno poprawiła się komunikacja, a co za tym idzie dużo mniej nerwowych sytuacji.

 

Jako Zarząd nauczyliśmy się w jaki sposób mamy rozmawiać z pracownikami.

Jesteśmy bardziej stanowczy i zorganizowani, robimy co tygodniowe spotkania gdzie omawiamy z kierownikami nasze wyniki z poprzedniego tygodnia. Zespół jest bardziej zaangażowany.

 

Piotr wnosi do nas dużo pozytywnej energii dzięki temu zaraża innych swoim optymizmem i umacnia nasz zespół do działania.

 

MATEUSZ PIWEK

PIWEK TECHNOLOGIES

CENTRUM OBRÓBKI NUMERYCZNEJ

V-Prezes Zarządu

Na przestrzeni ostatnich 10 lat brałam udział w dziesiątkach szkoleń sprzedażowych,
ale z żadnego z nich nie wyniosłam tak wiele jak z ostatniego prowadzonego przez Ciebie.
Pierwszy raz ktoś uświadomił mi w jak prosty, ludzki i taki zwykły sposób można dotrzeć do klienta.
Jak opanować lęk związany z telefonowaniem, jak w swobodny sposób z nim rozmawiać,
jak zmienić jego stan emocjonalny, jak zadawać pytania, żeby usłyszeć odpowiedź, która będzie mnie satysfakcjonowała?
Dowiedziałam się tego po kilku spotkaniach, bez zbędnych notatek, bez górnolotnych określeń, czy definicji których czasem powtórzenie sprawiało trudność.
Szkolenie było konkretne i na temat!
Jestem wdzięczna za każdą godzinę i mam nadzieję na więcej 😉

 

DOMINIKA KUCHARSKA

REKLAMOWYGADZET.PL

Dyrektor Sprzedaży

Jestem pod wielkim wrażeniem po pierwszym etapie współpracy z Piotrem.

Usiedliśmy razem z całym zespołem i po kilku tygodniach widzę w sobie, w ludziach wiarę w to, że możemy razem dużo zdziałać.

 

Wdrożyliśmy kilkanaście elementów, których brakowało i teraz do nas należy, by codziennie je realizować.

Polecam Piotra,

ponieważ w sposób nieinwazyjny potrafi pobudzić najróżniejsze osoby do działania.

 

WOJTEK WROCIŃSKI

INFINITY PLUS

Właściciel

Cenię Piotra za proaktywność, szybkość w działaniu i rozwiązania win-win w biznesie.

Jeżeli jesteś zainteresowany podniesieniem wyników sprzedaży i motywacji w swojej firmie – polecam.

Piotr współpracuje z wieloma firmami w ramach projektu biznesowego Partnerskie Kluby Biznesu

i bardzo trafnie stawia diagnozy, wdraża rozwiązania usprawniające zarządzanie i umiejętności na poziomie managerów jak i Zarządu.

Skutecznie podnosi efektywność biznesu i motywację zespołów i całych firm.

Zwiększa sprzedaż poprzez intensywny i zaawansowany trening sprzedaży Sandlera i Challanger Sales oraz pracując z przekonaniami, postawami i osobowością handlowców.

 

MIROSŁAW ROGIEWICZ

PARTNERSKIE KLUBY BIZNESU

PROTECTA

V-Prezes Zarządu

Chciałbym serdecznie podziękować Piotrowi za przeprowadzenie wyjątkowych warsztatów sprzedażowych dla Managerów Hotelu Ilonn, których mam przyjemność reprezentować .
Zwiększenie motywacji pracowników oraz kompetencji managerskich, tu na pewno po tych kilku tygodniach cel został osiągnięty.
Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie lecz nie sztampowo (co jest dużym atutem). Piotr zadziwił myślę wszystkich obecnych na szkoleniu podejściem do problemów sprzedażowych, poprawił komunikację pomiędzy Managerami oraz przedstawił i nauczył technik poprawiających jakość sprzedaży.
Krótko mówiąc, na pewno to było pierwsze, ale nie ostatnie szkolenie z Piotrem.

 

MACIEJ KSIĘŻOPOLSKI

HOTEL ILONN

Dyrektor Generalny Hotelu

Niniejszym listem pragnę udzielić referencji firmie Consulting +33 reprezentowaną przez Piotra Strzyżewskiego za profesjonalne szkolenie kadry kierowniczej w zakresie sprzedaży produktów jak i usług w naszej firmie. Szkolenia odbywały się systematycznie co pozwoliło na szybkie efekty widoczne po kilku tygodniach u moich pracowników.

Szkolenia obejmowały także kadrę niższego szczebla w zakresie hospitality i sprzedaży usług i produktów bezpośrednio u gościa naszych konceptów gastronomicznych.

Osobiście sam dużo skorzystałem z wiedzy i umiejętności Piotra Strzyżewskiego co pozwoli mi nadal się rozwijać pod kątem zarządzania zasobami ludzkimi.

Polecam firmę Consulting+33 za profesjonalne i rzetelne podejście do szkoleń w naszej firmie.

Liczymy na dalsza współpracę i życzymy dalszych sukcesów.

 

ROMAN KOSMALSKI

MŁYŃŚKA 12

Dyrektor Zarządzający

Niniejszym pismem pragnę udzielić referencji firmie Piotr Strzyżewski Consulting+33 za profesjonalne przygotowanie i realizację projektu szkoleniowego ZDROWIE ORGANIZACJI.

Z firmą Consulting+33 podjęliśmy współpracę w maju br. Od tego czasu firma przeprowadziła szereg warsztatów szkoleniowych, którymi zostali objęci pracownicy na wszystkich szczeblach naszej organizacji.

Z przekonaniem polecam firmę Consulting+33 jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie. Doświadczenia i efekty dotychczasowej współpracy oraz zadowolenie z należytego traktowania oczekiwań Klienta, daje nam nadzieję na przyszłą owocną współpracę.

 

MARIUSZ ŁUKASIEWICZ

BGŻ BNP PARIBAS FACTORING

Prezes Zarządu

Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez Piotra- jest profesjonalny, pełen energii i doskonale rozumie biznes przez co trafia w punkt. Dzięki temu każdy z modułów był niezwykle inspirujący, wywołujący emocje, zmuszający do przemyśleń a przede wszystkim dający ogromną motywację do zmian w organizacji i…w sobie. Bardzo często korzystam z uzyskanych wskazówek i narzędzi, ale największą wartością było zrozumienie mechanizmów działania innych- bardzo przydatne zawodowo i prywatnie. Piotr- dzięki:) !

 

JUSTYNA NOWAK 

POLIPAK

V-Prezes

Piotr Strzyżewski to osoba, której ufam i myślę, że ten gość dokładnie wie co robi i po co to robi. Pamiętam jak opowiadałem Piotrowi o moich wyzwaniach z jednym klientem i to co mnie zaskoczyło on miał na to rozwiązanie i to naprawdę słuszne. Od razu poczułem, że warto współpracować z tym człowiekiem i uczyć się od niego. Otwarty, sumienny, skuteczny z dużą pokorą przedsiębiorca, który robi a nie gada. Pracuje na rezultat swoich klientów i kontrahentów dlatego jest mi do niego jeszcze bliżej. Piotr jesteś profesjonalistą i warto mieć Twój nr komórkowy w telefonie.

 

KRZYSZTOF HILLAR

MYHILLAR.COM

Właściciel / Prezes

Kiedy poznałem Piotra i zdecydowałem się na cykl szkoleń dla menedżerów w naszych firmach początkowo myślałem, że będzie to ciekawa dawka wiedzy przekazana przez osobę posiadającą nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną.  Po pierwszych spotkaniach okazało się, że program menedżerski realizowany przez Piotra przekształcił się w dedykowane warsztaty, które oprócz podstawy teoretycznej pozwoliły zdiagnozować problemy menedżerskie występujące w naszych organizacjach oraz znaleźć proste i jednocześnie skuteczne rozwiązania.  Piotr tchnął, dzięki swojej charyzmie, nową pozytywną energię w nasz zespół menedżerski. Nasi menedżerowie stali się bardziej pewni siebie, rozumiejący swoich podwładnych a jednocześnie otwarci, kreatywni i ukierunkowani na cele.

Piotr, bardzo dziękuje za dotychczasowe nasze spotkania, z pewnością będę dalej korzystał z Twojej wiedzy i doświadczenia zarówno zawodowo jak i prywatnie. Polecam!

 

TOMASZ BLADOWSKI

ACCM SOLUTIONS

MONARCHA I WSPÓLNICY ETL POZNAŃ

Prezes / Prokurent

Po szkoleniu Piotra zobaczyłem w czym leży problem w mojej firmie.
Piotr otworzył mi oczy na zarządzanie ludźmi i pracą nad zespołem i dał narzędzia, które w prosty i efektywny sposób wykorzystałem w swoim biznesie.

Przyniosło to  efekt podwojenia moich dochodów i podniesienia świadomości moich pracowników.

Teraz są bardziej zaangażowani i samodzielni, a ja zyskałem samodzielnych partnerów do działania!

 

DANIEL MAKOWSKI

LUXURYFINANCE 

Właściciel

Wspólnie z Piotrem w pół roku przebudowaliśmy niemal cały Bank. Rozpoczęliśmy od zmiany struktury organizacyjnej, skupiając się następnie na zmianie myślenia pracowników, ich motywacji oraz podniesienia kompetencji managerskich. Efekty były zaskakująco pozytywne – ludzie otwierali się na nowe wyzwania, osiągając coraz to większą pewność siebie i realizując cele, które kilka miesięcy wcześniej uważali za niemożliwe.  W efekcie zmian zoptymalizowaliśmy kilka strategicznych procesów, jak również uatrakcyjniliśmy nasze produkty. Dzisiaj nasz Bank to zdrowa organizacja, która gotowa jest na zupełnie nowe wyzwania, oferując jednocześnie zdecydowanie lepszą jakość obsługi.

 

TOMASZ MURAWSKI

POZNAŃSKI BANK SPÓŁDZIELCZY

Wiceprezes

Jacek Walkiewicz podczas swojego sławnego wystąpienia „Wielka moc możliwości” wspomina o takim pojęciu jak „błysk”. Chodzi o ten moment, kiedy coś co wydawało się oczywiste przez ostatnie 20 lat Twojego życia, a nagle uświadamiasz sobie, że dopiero teraz tak naprawdę to rozumiesz.

To samo czuję po każdym spotkaniu z Tobą. Przekaz jaki komunikujesz, odbieram jako niezwykle prosty, logiczny i przede wszystkim skuteczny.

Inspirujesz wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem. Jestem fanem Twojego swoistego luzu i ***** jednocześnie – taki styl odpowiada zarówno mi jak i temu co tworzymy w naszej organizacji. Jestem Tobie niezmiernie wdzięczny za wczorajsze szkolenie!

 

MACIEJ SZUT

FUNDACJA CZYSTE POWIETRZE

Zarząd

Proszę przyjąć szczególne gratulacje, zarówno ode mnie, jak i Pracowników Meliński Minuth, za przeprowadzenie w naszej firmie szkolenie. Pragnę być wyrazicielem ogółu, wskazując Pana nietuzinkowe podejście do prowadzenia szkoleń. Dzięki Pana metodom, Zespół Pracowników zintegrował się, przeanalizował dogłębnie sztukę negocjacji, by móc osiągać mistrzowskie wyniki. Co istotne już podczas szkolenia odnotowaliśmy pierwsze sukcesy negocjacyjne, a nasz Team uwierzył w cenę.

Z przyjemnością polecam szkolenia Pana Piotra Strzyżewskiego, który oprócz wiedzy merytorycznej wprowadza fantastyczną atmosferę na szkoleniu, nierzadko pozwalając uczestnikom na swobodę. Szkolenia Pana Piotra owocują integracją zespołu, jak również wzrostem efektywności pracy.

 

ANDRZEJ MELIŃSKI

MELIŃSKI MINUTH

Prezes Zarządu

Szkolenie  wprowadziło nową energię w temat sprzedaży i pracy z klientem.

Na bieżących przykładach przekonaliśmy się, że potrafimy z sukcesem sprzedać nasz produkt.

Zadziałało to motywująco co w konsekwencji zwiększyło liczbę udanych transakcji.

Piotr to pełen pozytywnej energii człowiek, który w przystępny sposób przekazuje swoją wiedzę, pobudza do działania i sprawia, że „niemożliwe staje się możliwe”.

 

PAULINA BRODOWSKA

Koordynator Zespołu Kreatywnego

Polecam każdemu sprzedawcy Program Wzrostu Sprzedaży prowadzony przez Piotra, w którym miałam okazję uczestniczyć.

Piotr to bardzo pozytywna i otwarta osoba. Zaproponowane techniki sprzedaży są proste, nastawione na wiarygodność, przedstawione w przystępny sposób, a przede wszystkim szybko przekładają się na efekt sprzedażowy.

 

LIDIA KISIEL

Menadżer Wsparcia Sprzedaży

W firmie PROTECTA otrzymałem zadanie zarządzaniem zespołem sprzedażowym liczącym prawie 20 osób. Pracowałem z Piotrem nad skutecznym zarządzaniem, postawami lidera, motywowaniem zespołu oraz efektywną komunikacją wewnątrz firmy. Już po kilku spotkaniach wspólnie wypracowaliśmy optymalne rozwiązania, które przełożyły się na jakość i efektywność biznesu. Pełen profesjonalizm.

 

BARTŁOMIEJ KRUKOWSKI

PROTECTA

Pełnomocnik Zarządu

W mojej firmie Enveloper, Piotr przeprowadził Program Wzrostu Sprzedaży trwający 8 tygodni. Efekty? Wzrosły umiejętności sprzedażowe zespołu oraz wyniki i motywacja handlowców. Mamy wyższy poziom sprzedaży na x-sellu. Ponadto znacznie lepiej komunikujemy wewnętrznie w firmie swoje potrzeby między różnymi działami, dzięki czemu wzrosła nasza efektywność. Inwestycja w Program zwróciła się już w trakcie jego trwania. Piotr ma duże wyczucie biznesowe i trafnie doradza działające rozwiązania. Polecam.

 

WOJCIECH ZIELKE

ENVELOPER 

Właściciel

Konkretne wytyczne, sprawdzone techniki sprzedażowe i czytelny sposób podania, szybko przełożyły się na realne wyniki sprzedażowe, a o to w sprzedaży przecież chodzi – polecam Programy sprzedażowe u Piotra

 

ŁUKASZ SOWIŃSKI

mBANK

Dyrektor Regionu

Piotr prowadził cykl szkoleń sprzedażowych „jak podwoić sprzedaż w miesiąc” w Contact Center BZ WBK nastawionych ściśle na wzrost wyniku sprzedaży. Szkolenia oparte były o techniki sprzedaży, rozwój umiejętności miękkich oraz duże ukierunkowanie na zaangażowanie w rozpoznanie potrzeby klienta – Customer Experience. Jestem bardzo zadowolony z dobrej energii i konkretnych wyników wzrostu sprzedaży oraz jakości rozmów po szkoleniu. Cieszą mnie również bardzo pozytywne opinie doradców – uczestników szkolenia.

 

ADRIAN MALINOWSKI

BZ WBK – SANTANDER 

Dyrektor Sprzedaży

Współpracowałem z Piotrem przy tworzeniu wielu Programów Wzrostu Sprzedaży dla swoich klientów począwszy od zespołów call center na handlowcach w terenie skończywszy. To co cenię w działaniu Piotra, to niezwykła skuteczność trenerska potwierdzona wynikami i doskonała orientacja w zarządzaniu, sprzedaży i w potrzebach firm, z którymi współpracowaliśmy.

 

ŁUKASZ KUCIŃSKI

BIZNES PLUS 

Właściciel

Współpraca z Piotrem poza technikami oraz wskazówkami, które pomogły mi w sprzedaży i zarządzaniu ludźmi, przede wszystkim miała wpływ na zmianę mojego podejście do pracy co uważam za najcenniejsze. Proponowane przez Piotra techniki opierają się na szczerości i autentyczności co jest bardzo istotne w dzisiejszych czasach i dające o wiele lepsze efekty. Serdecznie Polecam

 

DAWID MALESIŃSKI

Dyrektor Sprzedaży

Byłem we wrześniu u Piotra na szkoleniu Lider Sprzedaży – Sprzedawca Doskonały. Efekt? Chyba mnie samego zaskoczył. Wyniki zrobiły się zielone a szefowie to lubią  Wrzesień 127% Październik 130% Listopad 132% Grudzień 199% Dzięki za otwarcie głowy i polecam każdemu. Wcześniej średnia z 5 miesięcy od kwietnia do sierpnia to 82%. Sprzedaż to najlepsza rzecz jaką można w życiu robić

 

STANISŁAW ANIOŁ

Handlowiec

Współpracę z Piotrem Strzyżewskim rozpoczęliśmy w Red Snake w czerwcu 2017 roku. Ogromnym ułatwieniem w podjęciu decyzji, ale też dowodem na jego wiarę we własne umiejętności i kompetencje, był zaproponowany nam sposób rozliczania pracy na zasadzie success fee. Po zaledwie 3 miesiącach, Program Wzrostu Sprzedaży Red Snake, zaprojektowany i wdrożony przez Piotra, przyniósł zaskakująco dobre rezultaty. Na poziomie marketingu, stworzył on maszynkę do generowania setek zapytań miesięcznie, co w naszej branży jest rewelacyjnym wynikiem. Na poziomie sprzedażowym, przeszkolił cały dział handlowy naszej firmy, zarówno w zakresie sprzedaży telefonicznej jak i rozmów handlowych co poprawiło ich skuteczność. My już wznieśliśmy sprzedaż w firmie na wyższy level. Tobie też polecam.

 

JAKUB MANICKI

RED SNAKE 

Właściciel

Szkolenie, w którym miałam okazję brać udział, dotyczyło umiejętności miękkich i ukierunkowanych na potrzeby klienta. Dało mi bardzo dużo pozytywnego przekazu i wiedzy otwierającej umysł. Już po kilku tygodniach praktyki mogłam zauważyć pierwsze efekty w rozmowach z partnerami biznesowymi. A najcenniejsze co wyniosłam ze spotkań, to wiara we własne możliwości, w osiąganiu celów.

 

SYLWIA SKŁADZIEŃ

CONCORDIA UBEZPIECZENIA 

Manager Sprzedaży

Warsztaty- obsługa i emocje.

Piotr na warsztatach był bardzo zaangażowany i szczery. Potrafił stworzyć atmosferę życzliwości i chęci do działania.

Ma dar trafiania w sedno i dostrzegania w ludziach ich ukrytych talentów.

Człowiek z pasją, dzięki któremu otrzymujesz pakiet do wyprawy w góry i nie pozostaje nic innego jak tylko zdobyć szczyt!

 

NATALIA GÓRNA

COLLEGIUM DA VINCI

Koordynator ds. studiów dyplomowych i podyplomowych

W imieniu Działu Sprzedaży Collegium Da Vinci – Uczelni Ludzi Ciekawych, pragnę wyrazić ogromną satysfakcję z jakości i atmosfery usług szkoleniowych świadczonych przez Piotra Strzyżewskiego Consulting Strzyżewski +33.

Piotr zrealizował z nami projekt związany z cyklem szkoleń z zakresu sprzedaży, obsługi klienta a także zarządzania sprzedażą. Model i niekonwencjonalne myślenie oraz inspirujące pomysły osadzone były w realiach Uczelni, dzięki temu poszerzyły możliwości sprzedażowe i zarządcze. Polecam wyróżniający się styl prowadzonych szkoleń oraz jego praktyczną metodę.

Efekt pracy Piotra jest widoczny w jakości pracy naszych pracowników, co przekłada się bezpośrednio na jakość obsługi i zadowolenie naszych klientów.

 

MARIUSZ FRĄTCZAK

COLLEGIUM DA VINCI

Dyrektor Działu Sprzedaży

Piter, muszę Ci napisać, żebyś miał (pewnie kolejny) przykład, że robisz turbo robotę 🙂

Kiedyś ktoś mi powiedział, że na konferencje i eventy jedzie sie po jedno zdanie, które zostaje długo w pamięci i zmienia Twoje myślenie.

Powiedziałeś, żebym robił chociaż jedną rzecz, która powoduje u mnie entuzjazm. Wracam do tego co chwile i szukam takiej czynności codziennie. Daje mi to mnóstwo energii!

 

PRZEMYSŁAW WICHŁACZ

WICHLACZ.PL

Właściciel

Moją misją jest harmonia świata biznesu i ludzkich potrzeb i emocji, która prowadzi do rozwoju, wzrostu świadomości oraz harmonii świata ludzi i natury.

BIO: Dyrektor i trener sprzedaży, projekt manager i doradca biznesowy. Realizował projekty po stronie agencji reklamowych i consultingowych oraz w Grupie Aviva, BZ WBK i Santander. Uczestniczył w międzynarodowych projektach. Zarządzał budżetem sprzedaży powyżej 200 mln zł rocznie i sprzedażą 0,4 mln kont i 0,2 mln kart rocznie. Budował i skutecznie motywował zespoły sprzedażowe. W BZ WBK zbudował od zera sprzedaż grupy produktów finansowych w ecommerce. Twórca aplikacji BZWBK24 Na Podróż wyróżnionej przez Forrester Research, uczestnik prestiżowego rocznego programu mentoringu dla kadry managerskiej BZ WBK „Lider Przyszłości”. Ukończył Zarządzanie Przedsiębiorstwami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

 

Obecnie pomaga zarządom firm w zarządzaniu, motywacji, budowaniu zdrowia organizacji i przy wzroście sprzedaży i wartości biznesu. Jego autorski program Strategia Wzrostu Biznesu dla właścicieli, kadry zarządzającej i zespołów handlowych pozwala na osiągnięcie wzrostów sprzedaży produktów i usług B2B i B2C nawet o 30-50% w kilka miesięcy (do nawet 200%).