6 wrzesień Extreme Public Speaking edycja 6

Nie oddawaj sceny, gdy wiesz, że jesteś człowiekiem, który ma coś ważnego do przekazania
Data: wrzesień 2019

#Być sobą. EXTREME PUBLIC SPEAKING. 6 edycja – nowa formuła!

Być może wydaje Ci się, że dobrzy mówcy przychodzą na świat na scenie lub mają jakieś superspecjalne umiejętności. A może czujesz, że w swobodnych wystąpieniach przeszkadzają Ci ograniczenia i chciałbyś się ich pozbyć.  Niech zgadnę, wydaje Ci się, że trudno jest zarządzać uwagą wymagającego audytorium?

Może tak jest, ale jeśli masz nowy sposób myślenia i działania, jesteś wolny od ograniczeń.

Wyobraź sobie, że masz narzędzia i strategie, które pozwolą Ci na to, aby: być świetnym mówcą, który wie, co jest jego największym atutem i staje na scenach z przyjemnością. Wie też, że scena to dziś nie tylko pełna sala, ale ludzie, którymi zarządza lub z którymi współpracuje biznesowo. Możesz być mówcą, który zna swoje ograniczenia, ale doskonale wie jak nimi kierować, by przyciągać uwagę i inspirować audytorium.

***

Komunikowanie jest kluczem do sukcesu. To nie przypadek, że filozofowie od ponad 3 tysięcy lat, a najwięksi ludzie każdego dnia, ćwiczą naukę przemawiania po to, by wpływać na świat poprzez swoje idee. Nie oddawaj sceny, gdy wiesz, że jesteś człowiekiem, który ma coś ważnego do przekazania.

***

Warsztat to zupełnie nowa część merytoryczna w Loży Prezydenckiej i część praktyczna – wyzwanie na dachu poznańskiego stadionu. To już legendarne szkolenie, które w tym roku odbędzie się w 3 edycjach, a każdy uczestnik w 2019 roku zakończy je certyfikatem z indywidualnym limitowanym numerem od 1 do 66.

***

„Z całą pewnością warsztat ten polecam osobom, które chcą poznać siebie jako mówcę i w praktyce rozwinąć swoje umiejętności w tym zakresie, ale również każdemu, komu zależy na rozwoju osobistym i odnajdywaniu się w nowych sytuacjach osobistych oraz biznesowych” – dr Małgorzata Kluska-Nowicka, Wicekanclerz i Członek zarządu, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu.

***

Wszystkie obszary zbudowane są na bazie narzędzi scenicznych, aktorskich, teatralnych i fizycznego wyzwania.

  1. Projektowanie swobody w wystąpieniu publicznym.
  2. Inspirująca mowa. Zasada 4 elementów.
  3. Improwizacja. Każdy kiedyś jest wyrwany do tablicy.
  4. Błędy, które kładą każdą mowę.
  5. Pożegnanie z osobistymi ograniczeniami.
  6. Jak zrealizować cel wystąpienia. Zasada 8 punktów.

NOWA TREŚĆ / WYZWANIE FIZYCZNE / CZAS TRWANIA 9 H / WYZWANIE MENTALNE!

***

Terminy: edycja wrześniowa [termin do ustalenia]

Cena z sesją indywidualną: 1 800 zł [kwota brutto]
Na 3 tygodnie przed rozpoczęciem kwota wzrasta do 2 200 zł
[zawiera lunch i caffé break]