7 wrzesień MBA z ŻYCIA – napisz nową historię swojego życia w 12 miesięcy

Życie nie przydarza się Tobie, życie jest dla Ciebie!

MBA Mind & Business Academy. Życie nie przydarza się Tobie, bo życie jest dla Ciebie 💥

Pracujemy z wieloma ludźmi, managerami, właścicielami firm i to co ich łączy to fakt, że każdy potrzebuje innowacji i nowego spojrzenia na życie. Ludzie są coraz bardziej świadomi i nie chcą powielać starych schematów. Szukają nowych sposobów, by połączyć pracę z marzeniami, zyskać więcej wolnego czasu, mieć lepsze relacje z ludźmi i nauczyć się zarządzać własnymi emocjami tak, by mieć większy luz, spontaniczność i uniknąć niepotrzebnego stresu. Ludzie szukają świadomości sukcesu opartego nie tylko o wyniki finansowe, ale przede wszystkim sukcesu opartego o balans życiowy 🧩

A jak jest u Ciebie?

*****
Z firmami umawiamy się na gwarantowane efekty – transformujemy świadomość liderów i całych zespołów w kilka miesięcy i pomyśleliśmy o wielkiej sprawie: a co byłoby, gdybyśmy w 12 miesięcy pomogli ludziom (nie tylko w firmach) zwiększyć świadomość tego, czego pragną i dali im takie narzędzia, by dokonali ważnego przeskoku w swoim życiu? Gdybyśmy dali im gwarancję tego, że doświadczą transformującego procesu – LIFE CHANGING MOMENT w 5 obszarach życia:
– świadomość sukcesu
– życie pasją, tak by inspirować innych
– lepsza komunikacja i relacje z bliskimi
– relacje z samym sobą – zarządzanie emocjami, psychologią człowieka i poczucie zrozumienia siebie i świata
– balans w życiu i rozwój swojej świadomości.

Jak dużą wartość możemy przekazać! 🌍

*****
Dzisiaj dajemy Tobie przestrzeń i możliwość przez 12 miesięcy (pierwsza sobota miesiąca, g. 10:00 – 14:00, wyjątek listopad 2019 i maj 2020 – 2 sobota miesiąca) spotykać się z fantastycznymi osobami, podzielić się pomysłami, planami i celami na życie i najważniejsze: razem wspólnie zaplanować wyższą jakość życia swojego i najbliższych. W ramach MBA z życia, poprowadzimy też cykl 12 webinarów – czyli spotykamy się przez rok co 2 tygodnie – tak aby wspólnie inspirować w grupie i wnosić nową jakość do swojego życia i najważniejsze chodzi o zbudowanie nawyków, które wspierają Twój cel.

*****
Dlaczego MBA z życia? 🌗

Najpierw kończyliśmy studia, jedne, drugie, trzecie, podyplomówka i kolejna, i kolejna. Później zaczęły się zawodowe wyzwania, więc osiągaliśmy, byliśmy co raz lepsi. EURO 2012, Stadion Narodowy, Santander Global, stanowiska dyrektora, super pensja i auto służbowe, współpraca zagraniczna, media z całego świata. Juuupi! Dużo sukcesów, satysfakcji, radości. Ale też odpowiedzialność i stres. Mniej czasu dla siebie. Więcej pytań: czy nie tracę czegoś w życiu?

I wtedy przyszedł moment wow! Chcę mieć więcej przestrzeni! Nie liczyć tygodnia od poniedziałku do piątku. Żyć uważniej. Wybierać miejsca do pracy. Realizować pomysły, które ktoś uznaje za niemożliwe. Chcę otaczać się ludźmi, którzy są pełni pasji, energii i łączą nas te same wartości. Robić tylko to, co wynika z naszych naturalnych talentów. Nie dzielić życia na biznes i życie. Wstawać rano i… żyć w pełni 🙂

Zrozumieliśmy, że tego samego szuka wielu ludzi wokół. Zaczęliśmy więc znów się uczyć 📚🎤Jednak tym razem czegoś zupełnie nowego. Książka, po książce, szkolenie za szkoleniem, jak wariaci szukaliśmy sposobu, który każdemu zagwarantuje życie na własnych warunkach i wykorzystując cały swój potencjał. Dziś pracujemy z ludźmi, którzy mają wielkie firmy, doskonałe wykształcenie i wiele sukcesów. I wszyscy mówią zgodnie: to nie wystarczy, by być szczęśliwym. Potrzebujesz wyjątkowej umiejętności: zarządzania życiem!

*****
Życie nie przydarza się Tobie, bo życie jest dla Ciebie.
Zobacz, co Cię czeka! 🎲

1. Dlaczego czasem coś Cię powstrzymuje, nie udaje Ci się lub brakuje Ci motywacji, czyli, prosta instrukcja mózgu.
2. Dlaczego popełniam stale te same błędy? Czemu wracam do nawyków, które mi nie służą – jak to rozumieć, zmienić i jak pracować w życiu, żeby zwiększyć swoją wewnętrzną satysfakcję?
3. Jak osobowość kształtuje Twoje życie? Poznasz dokładny opis rozwoju swojej osobowości.
4. Jak zarządzać emocjami i jak swobodnie je uwalniać, by nie zagracały organizmu i umysłu? Jak uwalniać stare emocje i otworzyć się na więcej radości i zadowolenia w swoim życiu?
5. Wszystko, czego nie wiesz o stresie, a zaczyna Cię to w####iać!
6. Plany i cele to nie marzenia, a marzenia to…plany i cele. Jak osiągać i mieć?
7. Jak skutecznie przekazać innym to, co masz do przekazania, czyli nie obawiaj się wystąpień, gdy masz najlepszy model przemawiania.
8. Produkty i usługi są be znaczenia. Jak sprzedawać i negocjować własne idee i wartości? Jak znacząco zwiększyć swoje dochody?
9. Ty, jako manager swojego życia, czyli, jak zarządzać własną efektywnością?
10. Jak pokazać, że jesteś wyjątkowym człowiekiem i masz coś, czego pragną inni, czyli marka osobista nowego typu przedsiębiorcy.
11. Uważność w biznesie. Dlaczego warto i jak mindfulness wpływa na sukces?
12. Dlaczego nie robisz tego, co zaplanowałeś, czyli zaawansowane narzędzia do pracy z podświadomością.
13. Ile żyć ma krytyk wewnętrzny i jak go ujarzmić, czyli jak budować Postive Intelligence (PQ) – wskaźnik, który decyduje o Twoim poczuciu sukcesu w życiu.
14. Jak dogadywać się w związku, z dzieckiem i z szefem?
15. Jak zmieniać przekonania, które Ciebie ograniczają, a już czujesz, że czas najwyższy już je pożegnać
16. Czy zdarzyło Ci się zareagować szybko a potem tego żałować? Czyli co to są programy myślowe i dlaczego nauka mówi, że 90% naszych reakcji to reakcje automatyczne? Jak to zmienić?
17. Jak komunikować się z sobą samym – dualizm w życiu.
18. Zaawansowane narzędzia najnowszej psychologii – poznasz i zrozumiesz siebie i precyzyjnie zaplanujesz, jak to wszystko poukładać lepiej. Po co? By mieć mniej stresu i więcej poczucia zadowolenia na co dzień.

Po MBA, po godzinie 14:00 dla chętnych absolutnie za free robimy blok 30-60 minut, gdzie nauczysz się technik relaksacyjnych i zwiększających odporność i samopoczucie ciała.

*****
Miejsca limitowane 👑
Gwarancja 100% satysfakcji albo zwrot.
Zapisy: Joanna lub Piotr

*****
Bilety na wszystkie 12 spotkań i 12 webinarów:
✨2.500 zł netto – cena do 12 sierpnia (early birds)
✨3.000 zł netto – cena od 13 sierpnia
✨3.500 zł netto – cena po 1 września

Za wszystkie spotkania płacisz tylko tyle i nic więcej.
Możliwe raty – info na priv.

Doceniamy wspólny rozwój, więc Twoja żona, mąż lub partner życiowy inwestuje w siebie tylko 50% ceny!

Do zobaczenia na pierwszym spotkaniu, 7.09 💥

——————————
Partnerzy MBA z ŻYCIA:
Partnerskie Kluby Biznesu

Fot. by www.drapinski.com