Efektywny Biznes

Precyzyjne ustalenie celu, strategia działania i konkretne wyniki biznesowe – bo są decyzje, które podniosą Twój biznes na lata

Twoje potrzeby:

Zarządzasz firmą lub zespołami ludzi i potrzebujesz nowej strategii działania, lepszych wyników biznesowych, motywacji do motywowania swoich pracowników, motywacji u pracowników, nowych narzędzi zarządzania, zaawansowanych narzędzi HR, lepszych sposobów komunikacji i negocjacji?

 

Jak pracuję:

Dostarczam światowej klasy, sprawdzone i działające rozwiązania – zarówno twarde jak i miękkie. Po rozmowie konsultacyjnej lub w większych projektach audycie obecnej sytuacji, wyznaczamy konkretne ścieżki rozwoju wraz z pokazaniem ich możliwości biznesowych. Często pracując na twardych biznesowych projektach, dotykamy też miękkich tematów, emocji, osobowości i przekonań, bo to człowiek tworzy i kreuje wielkość biznesu – słowem: Biznes to Ty.

 

Rozwiązanie i rezultat:

Pracuję zawsze na konkretnych rozwiązaniach i rezultatach. Na spotkaniu wypracujemy strategię biznesową pozwalającą na precyzyjne uzyskanie rezultatu – krok po kroku. Na bieżąco monitorujemy wyniki, wdrażając usprawnienia na każdym etapie.

 

Przykłady biznesowe?

W kilka godzin przygotowaliśmy wspólnie strategię negocjacji – po której firma z sukcesem ukończyła rozmowy z Partnerem. Efekt? Oszczędność od kilkudziesięciu tysięcy złotych, do kwot zbliżonych do 1 000 000 zł.

Firma potrzebowała motywacji pracowników – efekt? Zbudowanie strategii i narzędzi do motywacji pracowników dla firmy przekraczającej 100 osób.

Firma potrzebowała skutecznego narzędzia marketingowego – efekt? Klient uzyskał blisko 2000 gorących leadów sprzedażowych w czasie 6 miesięcy, z bardzo wysoką efektywnością.

Firma potrzebowała zaangażowania i nowej komunikacji w firmie, aby zdobyć i utrzymać pozycję na rynku – efekt?

Prezes potrzebował konsultacji personalnych w zakresie budowania zespołów – efekt? Profesjonalne i skuteczne narzędzia psychometryczne Facet5 pozwoliły skutecznie wyłonić liderów i zbudować zespół, który wygrywa.

Zespół handlowy potrzebował nowej energii i konkretnych wyników – efekt? Handlowcy z nową wiarą w siebie i produkt, sprzedają produkt bez udzielania kosztownych rabatów dla firmy, dając jednocześnie satysfakcje i dodatkowe korzyści i budując trwalsze relacje ze swoimi klientami.

 

Moja gwarancja:

Inwestycja we mnie zwraca się w 100% – rozwiązanie i efekty konslutacje biznesowe to potężna dźwignia – rozwiązanie, które dostarczę, przy chęci zaangażowania się zwraca się.

 

Twoja inwestycja:

Sesje strategiczne w zakresie: efektywność zarządzania zespołami i biznesem, wzrost sprzedaży, strategie rozwoju sprzedaży i biznesu, komunikacja wewnętrzna i psychologia zarządzania i motywacji zespołów: od 400 zł / h