Harmonia w Życiu

pasja, akceptacja, poczucie wyższego celu, wewnętrzna harmonia i radość prowadzą do szczęścia i nadają kolory Twojemu życiu

Twoje potrzeby:

Szukasz pasji w życiu? Zastanawiasz się jaki kierunek w życiu obrać? Potrzebujesz się uporać z nawykami i problemami, przed rozwiązaniem których stanąłeś?

Spójrz na to holistycznie: człowiek składa się z ciała, emocji, umysłu i duszy. Te 4 aspekty wpływają wzajemnie na siebie, kiedy żyją ze sobą w zgodzie i harmonii – sprawiają, że rośniesz, budzisz się radosny i działasz większość czasu na wysokiej energii, w stanie przepływy = flow, w szczęściu i zdrowiu. Obecnie zatraciliśmy słuchanie własnych potrzeb i budowanie wewnętrznej harmonii w pogoni za pragnieniami, które pokazuje nam kultura i społeczeństwo. Jeżeli czujesz brak energii, stres, brak radości i pasji w życiu, ból lub chorobę w ciele (tak to także wpływ kumulowanych latami emocji i kompromisów), niskie emocje – to znak, że czas poszukać wewnętrznej harmonii i szczęścia.

 

Jak pracuję:

Harmonizuję zespoły ludzi (firmy), co skutecznie prowadzi do ich rozwoju, pasji i szczerej komunikacji. Jestem współautorem książki o byciu sobą i szczęściu wydanej przez wydawnictwo Sensus/One Press https://bit.ly/2GvLhKN.
Swoją drogę wewnętrznej harmonii rozpocząłem, gdy po 10 latach rozstałem się z korporacją i stanowiskiem dyrektora i ruszyłem w kierunku uwalniania i oczyszczania nagromadzonych napięć, emocji i stresu, przy okazji odkrywając swoją fascynację świadomością.
W swojej pracy stosuje osiągnięcia nowoczesnej psychologii, poprzez techniki uwalniania emocji, stresów i napięć, samoakceptację, pracę z wewnętrznym dzieckiem, pracę i zrozumienie funkcji ciała i psychosomatyki i blokad energetycznych oraz wiedzę wschodu, głównie technik tybetańskich oraz metody pracy z osobowościami Internal Family System (IFS). Wszystkie prezentowane techniki wprowadziłem we własne życie i sam przekonałem się o ich dobroczynnym działaniu, ostatnio zafascynowały mnie praktyki i techniki podnoszenia świadomości Dr R.D. Hawkinsa, Recall Healing oraz nauki mistrzów Jezusa i Saint Germaina. Jestem też pod wielkim wrażeniem narzędzi samoakceptacji propagowanych przez Louise Hay. 

Dlaczego taż ważna jest świadomość? Kiedy odkryjesz, że pragnienia i ograniczenia Ego nie prowadzą za daleko, wówczas, uznasz, że podnoszenie świadomości jest głównym celem Twojego życia i całej ludzkości (Humanity).

 

Rozwiązanie i rezultat:

Skupiam się na nowych możliwościach i rezultacie opartym o pozytywne emocje, jednocześnie uwalniając stare emocje, programy i historie poprzez głęboką relację opartą o miłość i akceptację z samym sobą.

 

Moja gwarancja:

Uwielbiam proste i działające metody. Już po pierwszej, max. kilku sesjach sesjach zrozumiesz istotę zagadnienia, z którym pracujesz i odczujesz wyraźną poprawę. Dostaniesz też rozpisany plan jak i z kim pracować nad harmonią we wszystkich 4 aspektach: Ciało, Umysł, Dusza i Emocje, bo praca na każdym aspekcie znacznie przyspiesza dojście do życia pełnego pasji, zdrowia i szczęścia. Rezultaty pojawiają się szybko, jeżeli weźmiesz 100% zaangażowania i 100% odpowiedzialności za własne życie.

 

Moje sesje grupowe:

Dom Dźwięku – www.domdzwieku.pl

Zobacz też do zakładki Warsztaty

 

Twoja inwestycja:

Coaching samoakceptacji i wewnętrznej spójności, harmonii i wrostu świadomości: 250 zł / 1h, intensywne treningi zaawansowane 3 godziny 600 zł