Positive Intelligence

zadbaj o wzrost swojej POSITIVE INTELLIGENCE

Co daje POSITIVE INTELLIGENCE (PQ)?

Każdy kto osiągnął cel wie, że za nim pojawia się następny. Obojętnie, czy zarabiasz pierwszy milion, czy zarobiłeś już ich 100 i otworzyłeś setki projektów. A może skala jest mniejsza i robisz mniejsze projekty? Jednak zawsze jest kolejny. Wiesz o czym mówię prawda? 

Pytanie jest takie – jak zacząć się cieszyć się tym co osiągasz i przestać cisnąć i zacząć budować więcej radości i mądrego sukcesu opartego na wewnętrznej akceptacji i spokoju?

Kto nie miał by nic przeciwko osiąganiu tych samych celów, z większą radością, spokojem i wewnętrznym luzem?  

 

Dlaczego warto?

Stres jest już passe. Coraz więcej osób rozumie zależność między stresem a brakiem satysfakcji w życiu, zmęczeniem i chorobami.

Życie można przeżyć na różne sposoby, PQ daje możliwość głębokiej radości z tego co robisz i spojrzenia na to co ma na prawdę znaczenie w życiu – być może czas rozstać się z kilkoma starymi decyzjami, kompromisami, osobami itp. Człowiek, który siebie kocha i szanuje, zaczyna żyć własnym powołaniem, radością i odrzuca stres.  

 

Rozwiązanie i rezultat

Zobacz sam / sama. Spojrzyj na referencje i laurki. Sam korzystam i pracuję stale z 3 mentorami, którzy pokazują mi większą wizję i drogi jak tam dojść szybciej, bez powielania błędów. Czas jest zbyt cenny, nie stać mnie na to, żeby przeciekał przez palce. 

 

Moja gwarancja

Uwielbiam proste i efektywne metody. W biznesie zawsze nagradzali mnie za wysoką efektywność.

Nie lubię marnować czasu i Ty zapewne także. Działamy, kilka sesji mentoringowych PQ zbuduje nową wizję, nowe nawyki i nowe rezultaty.