MISJA & PASJA

Mam marzenie. Przerasta ono wszelkie moje talenty. Jest ogromne, lecz jego realizacja zaczyna się od pojedynczego człowieka. Czy zechcesz do mnie dołączyć? John C. Maxwell

Lista moich celów, pasji i marzeń – zapraszam, przyłączysz się?

Marzenie 1 – Delfiny to inteligentne stworzenia, bez trudu zdają test lustra, wiemy też, że nadają sobie unikalne imiona. Gorylica Koko nauczyła się 2000 znaków migowych i doskonale komunikowała się z ludźmi, wykazując głęboką emocjonalność, rozsądek, nadawała imiona adaptowanym innym gatunkom zwierząt. Łączy nasze gatunki aż 98% wspólnych genów. Zasłynęła na świecie jako doskonały opiekun, kiedy podczas czytania jej ulubionej bajki, postanowiono, że zaadoptuje małe kocięta.

W dobie popularności zaawansowanych translatorów elektronicznych, które np. z języka angielskiego na japoński bez trudu tłumaczą symultanicznie dowolnie złożone zdania, to tylko kwestia czasu kiedy nauczymy się komunikować ze zwierzętami, poznawać ich potrzeby, emocji i żyć z nimi w lepszym zrozumieniu i pełnej harmonii. Kiedy? Kto będzie? Tego nie wiem, ale wiem, że moim marzeniem jest wnieść do tego dzieła swój wkład. Jak zacznę? 2 miesiące w roku będę wolontariuszem opiekującym się delfinami (szukam dobrego miejsca), osieroconym słoniom (Fundacja The David Sheldrick Wildlife Trust w Kenii) i orangutanom właśnie.

Marzenie 2 – Elton John & Luciano Pavarotti w utworze pełnym pasji https://www.youtube.com/watch?v=TlJeSkYhe8c śpiewają o wolności i miłości do życia, byś jak dzikie konie żył pełen ekspresji, pasji, życia i radości. Widzisz jak pędzą? Czujesz ich moc? Szczerość i naturalność? Nic nie udają, są w pełni sobą. Jakie emocje czujesz, kiedy widzisz, jak bawią się swoim ruchem, wspólną obecnością i w pełni wyrażają siebie? O tym chcę pamiętać, każdego dnia od chwili, kiedy wstanę, aż po wieczór, kiedy kładę się spać – żyć tak, aby czuć przepływ, flow, radość życia i pasję bycia sobą w każdej chwili. Live like horses…

Marzenie 3 – dwa najważniejsze momenty w Twoim życiu – to ten, w którym przychodzisz na świat I ten, w którym odkrywasz dlaczego…” Mark Twain

To tylko kwestia czasu… Pytanie kto będzie pierwszy? Kto zacznie? Kto zacznie zmianę w edukacji, świadomości i zdrowiu. Wyobraź sobie, że szkoła będzie wydobywać pasję i miłość do życia, radość i stan flow. Gdzie na świadectwie, będziesz mieć wpisane jedynie swoje unikalne talenty. To kim naprawdę jesteś. Co wielkiego możesz stworzyć? Gdzie będziemy uczyć nowe pokolenia jak współpracować ze sobą i tworzyć większy wynik jako grupa, a nie jako jednostka. Nauczymy rozpoznawać własne emocje i jak zarządzać nimi i własnym umysłem. Jak się efektywnie uczyć? Mamy do dyspozycji potężne narzędzie, z którego korzystamy zaledwie w niewielkim ułamku naszych możliwości. Wyobraź sobie, że nauczymy się pracować z emocjami i będziemy w pełni rozumieli ich wpływ na zdrowie i szczęście (tu jest miejsce w misji na stworzenie miejsca i przestrzeni pracy z emocjami, ciałem i zdrowiem w ujęciu holistycznym). Wyobraź sobie, że jedyną oceną będzie radość, którą odczuwasz każdego dnia i jak bardzo realizujesz swoją misję.

Tą wartość już teraz wnoszę do firm, pozwalając odkrywać i wzmacniać indywidualne talenty. A to tylko początek…

Marzenie 4 – Plaża, piasek i laptop. Efekt? 10 książek w najbliższych 10 latach – tak, aby pomóc ludziom w zakresie wzrostu świadomości w życiu i biznesie, rozpoznawania własnych programów i emocji , potrzeb innych i swoich, rozumieć w pełni potrzeby w związkach tak aby żyć efektywnie, harmonijnie, w zgodzie ze sobą i wychowywać przyszłe pokolenia tak, by nie powielali starych schematów, by mieli odwagę i siłę rosnąć w zgodzie ze sobą i swoją pasją.

Marzenie 5 – Internet to przyszłość. Niezmiennie od lat. Stworzyłem platformę edukacyjną VOD w 3 językach dającą dużą wartość biznesową i przyczyniającą się do wzrostu świadomości Ciebie jako osoby składającej się z ciała, emocji, umysłu i duszy. Holistyczne ujęcie zapewnia autentyczność i skuteczność, tak byś osiągał lepsze wyniki i był spójny ze swoją misją i celami życiowymi.

Marzenie 6 – Yacht oznacza wyprawy, pokonywanie żywiołów, wolność i jest dla wielu symbolem. Odwagi, radości życia, pasji i wolności. Także wolności finansowej. Cel 6 to budowa skutecznego i pasywnego modelu biznesowego.

Marzenie 7 – Poznaję ludzi, którzy mają wpływ, którzy wierzą, że warto. Którzy osiągnęli wiele i teraz osobiście lub poprzez Fundacje angażują się w potężne i ważne zmiany dla nas wszystkich, dla natury, dla miejsca, na którym żyjemy. Ziemi. Ziemi, którą pożyczyliśmy na chwilę od przyszłych pokoleń – co oddamy naszym dzieciom i wnukom?

Marzenie 8 – Odwiedzam na dłużej Tybet, Peru i inne święte miejsca i kolebki najstarszych cywilizacji, tam gdzie rozwijała się nasza historia i wspólne dla ludzkości marzenia, pragnienia i poszukiwanie siebie, naszej roli na świecie i prawdziwej tożsamości. Miejsca głębokiej mądrości, wnikliwości w naturę rzeczy i radosnej kontemplacji siebie. I am.

Marzenie 9 – Mój własny dom na plaży Hawajach, który odwiedzam co rok w sezonie. Czemu Hawaje? To czas dla mnie, kiedy jestem blisko siebie i blisko żywiołów i natury. Jest słońce, radość, wolność, gorący piasek pod stopami i fale, które dają wiele radości w każdej komórce ciała!

Marzenie 10 – moją pasją jest wnoszenie harmonii do organizacji i świata. Świata biznesu, płci, emocji, świata w ujęciu holistycznym. Jednak patrzę w przyszłość i zadaję sobie pytanie – jak będzie wyglądał świat za 10-20 lat? To tylko kwestia czasu, kiedy zautomatyzujemy procesy produkcyjne, które zapewnią wszelkie potrzebne produkty i usługi: od żywności, przez energię, aż do rozrywki. To tylko kwestia czasu, kiedy zrozumiemy jak na nasze zdrowie i kondycję wpływają nasze emocje (to moje marzenie nr 11 – otwieram klinikę, gdzie poprzez pracę z emocjami i blokadami przyspieszamy procesy zdrowienia – wg metod Dr David R. Hawkins), nieaktualne przekonania i programy z przeszłości. Czas przygotować się, by zacząć żyć w pełni możliwości każdego z nas. Czas stworzyć nową koncepcję biznesu, dostarczającą wzrostu świadomości, radości i spełnienia. Biznesu i życia opartego o obfitość. Love.