ZESPÓŁ

Wielkie rzeczy w biznesie nigdy nie są dziełem jednej osoby. Są tworzone przez zespoły ludzi. Steve Jobs

Krzysztof Hillar

 

Jestem znany jako skuteczny trener mówców, uczący charyzmatycznych wystąpień biznesowych, trener komunikacji w biznesie oraz sprzedaży opartej o proces edukacji ze sceny.

W ciągu jednego roku, odkąd pojawiłem się w branży edukacyjnej, osiągnąłem więcej niż inni przez wiele lat, podbijając rynek warsztatów biznesowych, wystąpień publicznych i serca tysięcy słuchaczy. Bardzo szybko zacząłem przemawiać na scenie obok najlepszych mówców, trenerów, aktorów, biznesmenów, takich osobowości, jak: Brian Tracy, Beata Kapcewicz, Jakub B. Bączek, Mateusz Grzesiak, Joanna Gdaniec, Rafał Brzoska, Jakub Wesołowski, Piotr Szwedes, Jacek Walkiewicz, Sebastian Kotow, Wojciech Eichelberger wielu innych.

Prowadzę treningi SUPER SPEAKER SYSTEM i BUSINESS SPEAKER ACADEMY. Przez moje szkolenia i wystąpienia przewinęło się już 20 000 słuchaczy i uczestników. Jestem też autorem cenionej przez czytelników książki „Przemawiaj i zarabiaj – sztuka komunikacji w życiu i biznesie”.

 

Z Piotrem współpracuję dając dużym organizacjom zaawansowane narzędzia Zdrowia Organizacji i miękkiego HR oraz systemy komunikacji i wystąpień publicznych – przemawiania jeden do wielu.

2017 Joanna Janowicz

Joanna Janowicz

 

Doradca biznesowy. Ekspert komunikacji interpersonalnej. Trener rozwoju. Pomaga właścicielom i kadrze zarządzającej w zwiększaniu wartości firm poprzez efektywną komunikację zewnętrzną, wewnętrzną oraz personal branding. Pracuje na trzech rynkach: polskim, angielskim i włoskim.

 

Laureatka nagrody PRoton TERAZ POLSKA oraz Złotych Spinaczy, nominowana do tytułu Człowieka Roku BRIEF za osiągnięcia w dziedzinie komunikacji i marki. Autorka Programu Zwiększania Wartości Firmy i Programu Budowania Osobistej Marki Premium. Realizatorka pierwszego w Europie extremalnego warsztatu z wystąpień publicznych na koronie stadionu, BE YOURSELF! Współorganizatorka Golden Marketing Conference vol. 2

 

Jej misją jest inspirowanie ludzi do tego, by mieli odwagę, być sobą. Wykorzystując talent do odkrywania tego, co wyjątkowe oraz umiejętność słuchania i doceniania ludzi – odkrywa osobowości.

 

Współpracowała z TVN, Polsatem, TVP, ZET, RMF. Wystąpiła w dokumencie dla TV Discovery Int. i Al Jazeera. Autorka audiobooków i kursów on-line z zakresu budowania autorytetu i silnej pewnej siebie marki. Należy do agencji mówców Primespeakers i MyAgency. Pisuje do do Brief oraz Dziennika Gazety Prawnej i jest felietonistką magazynu Poznański Prestiż.

 

Pracowała m.in. z markami BZ WBK, Arvato, SiePomaga.pl, Alfavox, OWL Financial EN, INEA Stadion, Blow Up Hall 5050 Stary Browar, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Concordia Polska TUW, Siostry Hybiak z TVP The Voice of Poland.

 

Specjalizacja tematyczna:

  • Psychologia silnej marki własnej i autorytet w biznesie i życiu.
  • Personal branding. Realizacja celów w oparciu o wartości i unikatowe talenty. Motywacja.
  • Zarządzanie wydajnością i potencjałem własnym – work life balance.
  • Komunikacja interpersonalna i budowanie relacji win-win.
  • Wystąpienia publiczne i autoprezentacja.
  • Komunikacja wewnętrzna, zewnętrzna i brand firmy.

Nina i Piotr Sosiński

 

Nina Sosińska – Trener Facet5 i partner biznesowy Facet5 Global Ltd. Rozwojem zawodowym pracowników zajmuje się od ponad 35 lat. Rozpoczęła pracę jako nauczyciel, a następnie przez ponad 16 lat zajmowała się rozwojem pracowników w międzynarodowych organizacjach. W 2004 roku otrzymała tytuł laureatki konkursu „Dyrektor Personalny Roku”, a w 2006 roku wygrała konkurs „Najlepsza Strategia HR” realizowany podczas konferencji Kadry. Pod koniec 2016 roku założyła firmę: HR High Touch, która w 2017 roku wprowadziła na polski rynek system Facet5. Nina wybrała Facet5 ponieważ jest to najbardziej wszechstronny, nowoczesny i rzetelny system wspierający badanie oraz rozwój talentów zawodowych. Misją Niny jest ułatwianie ludziom zrozumienia i dalszego rozwoju swoich talentów. W Facet5 Nina należy do Rodziny Adwokat. Nina od 10 lat prowadzi warsztaty akredytacyjne Facet5 oraz szkolenia „Train te Facet5 Trainer” dla wszystkich modułów systemu Facet5. Nina napisała 2 książki: „Magia Rozwoju Talentów” i „Magia Motywacji” oraz prowadzi na ten temat bloga: www.nina-sosinska.pl

 

Piotr Sosiński – Trener Facet5 i partner biznesowy Facet5 Global. Piotr od 10 lat zajmuje się promocją systemu badania osobowości zawodowej Facet5, prowadzi szkolenia akredytacyjne Facet5 oraz szkolenia produktowe (Audition, SLR, SpotLight i TeamScape). Piotr posiada ponad 10 lat doświadczenia w sprzedaży międzynarodowych usług przeznaczonych dla HR. Pracuje z przedstawicielami różnych kultur i narodowości z 42 krajów posługujących się na co dzień 44 językami na 6 kontynentach. W ciągu ostatnich 10 lat pracy w Polsce przyczynił się do wykonania ponad 8 500 badań Facet5. Jego rodzina profilowa to „Przedsiębiorca”. Piotr pomaga ludziom biznesu osiągać zaplanowane cele przez dostarczanie skutecznych narzędzi biznesowych. Pracuje m.in. z zarządami firm, średnią i wyższą kadrą managerską, przedsiębiorcami ale także konsultantami „zaczynającymi od zera”. Uwielbia dobrą kawę, prawdziwe Gelato, irlandzkiego Jamesona, odwiedził blisko 20 krajów. Jego wizją jest dostarczenie światu narzędzi pozwalających na wykreowanie skutecznej zmiany w biznesie i życiu osobistym.

Piotr Sosiński
Mario2
[/qode_elements_holder_item]

Mariusz Frątczak

 

Trener, coach, zarządzający sprzedażą, praktyk biznesu.

Przeprowadził ponad 200 projektów badawczo – konsultingowych w sektorze bankowości, usług finansowych, usług edukacyjnych, energii odnawialnej (farm wiatrowych) czy FMCG.

Zdobywał doświadczenie w takich firmach jak mBank, TEB SA, RB Expert SA, Goldenegg SA, Windway sp. z o.o., Conneco sp. z o.o., Molok Polska sp. z o.o. czy Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o.

Prowadził projekty dla takich klientów jak mBank, MultiBank, PKO Bank Polski, Millennium, Jubiler Bukowscy, Stomatologie Dental, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu, Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu czy TEB Akademia.

Doradzał czołowym polskim bankom oraz instytucjom edukacyjnym w kwestiach wdrażania strategii sprzedaży a w ostatnich latach polityki cenowej.

Ekspert w dziedzinie zarządzania sprzedażą, tworzenia strategii polityki cenowej oraz modeli i standardów obsługi.

Absolwent bankowości, zarządzania i marketingu, europeistyki, public relations oraz obecnie studiów MBA.

21 lat doświadczenia zawodowego.

[/qode_elements_holder]
Bartek Krukowski

Bartosz Krukowski

 

Doradca sukcesyjny, praktyk z 15 letnim stażem, w ostatnich latach wprowadził w kilkudziesięciu podmiotach gospodarczych szeroki zakres ochrony majątku firmowego i prywatnego. Pełnomocnik Zarządu Protecta Sp.zo.o. Promotor unikatowego rozwiązania: Ogólnopolskiego Programu Asekuracji Rodziny i Majątku.

 

Od wielu lat wykładowca warsztatów o tematyce: „Sukcesja w Rodzinie i Firmie”. Specjalizuje się w minimalizowaniu ryzyk związanych m.in. z prowadzonym biznesem oraz posiadanym majątkiem rodzinnym. Kreuje indywidualne rozwiązania ochronne rodziny względem prawa spadkowego. Realizuje projekty podatkowe i optymalizacje podatkowe dla firm z realnymi wynikami.